AXAN – Firma Godna Zaufania 2015

Miło jest nam Państwa poinformować, że firma AXAN otrzymała Certyfikat Firma Godna Zaufania. Wyróżnienie to jest przyznawane przez Centrum Badania Opinii Klientów i nadawane jest przedsiębiorstwom, które mają nienaganną opinię wśród Klientów i Partnerów Biznesowych.

www.firmagodnazaufania.pl

Współczynnik Opinii jest utworzoną na podstawie specjalnego algorytmu wartością liczbową, która obrazuje ilość negatywnych opinii na temat danego przedsiębiorstwa, które publikowane są w sieci przez jej użytkowników. Każdy podmiot sprawdzany jest przez specjalnie utworzone w tym celu oprogramowanie pod kątem występowania w jej otoczeniu sieciowym tzw. Fraz Wrażliwych – czyli słów, które w sposób negatywny opisują działalność danego przedsiębiorstwa. Mogą to być zarówno określenia obrazujące jego nierzetelność, jak również inne cechy, dzięki którym dana firma nie jest warta polecenia (…). Certyfikat Firma Godna Zaufania to dokument świadczący o nieposzlakowanym wizerunku firmy w sieci. Mogą otrzymać go jedynie przedsiębiorstwa, które nie posiadają na swoim koncie negatywnych opinii. Poniekąd jest on również wykładnikiem satysfakcji klientów.

Dla nas otrzymanie tego Certyfikatu jest niezwykle ważne, to potwierdzenie tego, że dla nas najważniejszy jest nasz Klient, jego zadowolenie i satysfakcja ze współpracy z naszą firmą oraz przekonanie, że to właśnie AXAN spełnia oczekiwania swoich Klientów. Bardzo dziękujemy.

Firma Godna Zaufania AXAN