Firma AXAN Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko:

Księgowa (Bielany-Żyłaki)

Miejsce pracy: Grzegorzew / Wielkopolska

Obowiązki

  • Samodzielne księgowanie wszelkich dokumentów
  • Kontrola i uzgadnianie sald oraz kont
  • Ewidencja dokumentów w rejestrach VAT
  • Sporządzanie deklaracji VAT
  • Przygotowywanie przelewów oraz rozliczanie wyciągów bankowych

Wymagania:

  • Wykształcenia kierunkowego
  • Co najmniej rocznego doświadczenia na samodzielnym stanowisku Księgowej/ Księgowego
  • Doświadczenia w zakresie księgowania kosztów
  • Wiedzy w zakresie podatku VAT
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności, dociekliwości i zaangażowania
  • Dobrej znajomości pakietu Office (w tym biegła znajomość MS Excel)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu OPTIMA

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę oraz bardzo dobre warunki pracy
  • miesięczne wynagrodzenie 2500 zł brutto

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji ze zdjęciem na adres

Podając w tytule wiadomości Księgowa (Bielany-Żyłaki)

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).