Zakres obowiązków:

  • budowanie i zarządzanie podległą kategorią asortymentową;
  • przygotowywanie umów handlowych;
  • sprawowanie nadzoru nad umowami i zamówieniami;
  • bieżąca współpraca z dostawcami;
  • pozyskiwanie nowych dostawców;
  • prowadzenie negocjacji handlowych;
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy;
  • analizowanie ofert konkurencji;
  • monitorowanie bieżących potrzeb klientów wewnętrznych i zewnętrznych;

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość rynku FMCG;
  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne;
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy;
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu;
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

W zamian oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia;

pracę w młodym i energicznym zespole;

kariera-baner

Jeśli są Państwo zainteresowani pracą w firmie AXAN prosimy o wysłanie podania o pracę wraz z załączonym CV oraz danymi kontaktowymi.

Podania o pracę prosimy wysyłać na pocztę elektroniczną:

Tytuł Wiadomości:
Kupiec – Category Manager