AXAN Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: 08-311 Bielany Żyłaki, województwo mazowieckie.

Obowiązki i odpowiedzialność:
• Obsługę magazynu wraz z obowiązkami związanymi z kontrolą i weryfikacją stanów magazynowych,
• Rozładunki i załadunki towarów, transport towarów na terenie magazynu za pomocą odpowiedniego sprzętu,
• Magazynowanie gotowych wyrobów oraz przygotowywanie i realizowanie wysyłek do klienta,
• Utrzymywanie jakościowych standardów poprzez przestrzeganie procedur i instrukcji,
• Przestrzeganie przepisów BHP,
• Dbałość o powierzony sprzęt i urządzenia,
• Utrzymywanie obszaru magazynu w jak najwyższej czystości i porządku.

Wymagania i umiejętności:
• Praktyczna znajomość zasad funkcjonowania magazynu,
• Wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe,
• Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
• Wymagana znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,
• Umiejętność pracy w oparciu o procedury, instrukcje pracy, instrukcje BHP,
• Samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków,
• Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:
• Pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
• Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
• Stałe wynagrodzenie,
• Stabilność zatrudnienia.

Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz Listu Motywacyjnego na adres e-mail:

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Kierowca kat. C+E

Jeśli są Państwo zainteresowani pracą w firmie AXAN prosimy o wysłanie podania o pracę wraz z załączonym CV oraz danymi kontaktowymi.