Firma AXAN Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy – Sprzedaż Paliw Płynnych woj. mazowieckie
Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • Negocjowanie warunków handlowych, zawieranie umów z klientami,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • Tworzenie portfela klientów,
  • Przygotowanie raportów na potrzeby firmy;

Wymagania:

  • Doświadczenie w handlu,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętności sprzedażowe,
  • Energia i dynamizm w działaniu,
  • Nastawienie na realizacje założonego celu,
  • Samodzielność;

Oferuje:

  • Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia produktowe,
  • Współpraca z dynamicznie rozwijającą się firmą;
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji ze zdjęciem na adres

Podając w tytule wiadomości Przedstawiciel Handlowy - Sprzedaż Paliw Płynnych
Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Przedstawiciel Handlowy woj mazowieckie

Jeśli są Państwo zainteresowani pracą w firmie AXAN prosimy o wysłanie podania o pracę wraz z załączonym CV oraz danymi kontaktowymi.