Firma AXAN Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Informatyki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie sprawności działania systemów teleinformatycznych AXAN Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad stanem technicznym sprzętu teleinformatycznego

  • Usuwanie awarii związanych z funkcjonowaniem sprzętu i systemów teleinformatycznych AXAN Sp. z o.o.

  • Przygotowywanie sprzętu teleinformatycznego dla stanowisk pracy

  • Wsparcie informatyczne dla użytkowników końcowych

  • Realizacja polityki AXAN Sp z o.o. w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego

  • Realizacja działań wynikająca z Systemu Zarządzania Jakością Departamentu Informatyki

  • Udział w projektach prowadzonych przez Departament Informatyki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane Informatyka)

  • Znajomość systemu OPTIMA pod względem administracyjnym

  • Znajomość oprogramowania INSOFT

  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci komputerowych LAN, WAN

  • Znajomość konstrukcji, obsługi, konserwacji i zasad działania sprzętu komputerowego

  • Umiejętność pracy w środowisku Windows 7/8/10, Windows Server

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie korespondencji oraz komunikację werbalną

  • Znajomość zagadnień związanych z technologiami mobilnymi

  • Znajomość SQL

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Szkolenia kompetencyjne

  • Możliwość rozwoju zawodowego w różnych departamentach Spółki

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji na adres:

Podając w tytule wiadomości: Spacjalista ds. Informatyki
Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

kariera-baner

Jeśli są Państwo zainteresowani pracą w firmie AXAN prosimy o wysłanie podania o pracę wraz z załączonym CV oraz danymi kontaktowymi.