Najwyższa jakość paliw płynnych i gazu

Charakteryzujemy się wysoką jakością sprzedawanych paliw oraz gazu LPG. Potwierdzają to certyfikaty przeprowadzane przez renomowane laboratoria w Polsce.

PALIWA BAQ

System monitoringu jakości paliw, polegający na okresowych i niezapowiedzianych kontrolach jakości paliw na stacjach benzynowych objętych Programem Paliwa BAQ

IREAST

Laboratorium Badawcze Ireast Sp. z o.o. specjalizuje się głównie w badaniach gazów, paliw ciekłych oraz innych produktów naftowych. Kompetencje Laboratorium zostały potwierdzone przez niezależną instytucję akredytującą – Polskie Centrum Akredytacji (PCA).
null

POLSKA SIEĆ STACJI PALIW

Zatankuj u nas, a poczujesz różnicę w przejechanych kilometrach. Nasze paliwo charakteryzuje się wysoką jakością, co potwierdzają certyfikaty dostępne na stronie.

Zrób sobie przerwę w podróży!

Jeszcze więcej za jeszcze mnie…

Zapraszamy na nasze stacje Axan Curly Cyp –  świeżo mieloną kawę z ziaren kawę. Doskonała proporcja składników dodaje niezwykłego i wyjątkowego aromatu. Spróbuj przy najbliższej okazji.
W naszej ofercie znajduje się również kawa Costa! Pozwól zabrać się w pachnącą aromatem kawy podróż, która pozwoli Ci zrozumieć, dlaczego kawy Costa są tak wyjątkowe…

Asortyment gastronomiczny!

Szybko, tanio, smacznie…

Zasmakuj pysznych hot-dogów, przygotowywanych z najświeższych artykułów spożywczych! Nasza oferta gastronomiczna jest rozbudowana, dzięki czemu zjesz u nas takie dania jak hot-dogi, hamburgery, zapiekanki, kanapki, crossainty i wiele innych pyszności…

Oferta dotyczy wybranych stacji paliw…

Jakość jest dla nas najważniejsza!

Najważniejsza jest dla nas jakość i zadowolenie Klienta!

Liczba naszych Klientów rośnie w błyskawicznym tempie, co jest dowodem na to, iż paliwa sprzedawane w naszej sieci stacji paliw dostarczane przez takie koncerny jak PKN Orlen, Total, Lukoil, Unico są najwyższej jakości.
Posiadamy własne programy rabatowe, wynika to z analizy potrzeb naszych Klientów oraz z dużej dynamiki rozwoju firmy.

Logistyka w naszej firmie!

Partnerstwo jest naszą mocną stroną…

Dział logistyki stara się, aby towar dowożony do Klienta, dostarczany był profesjonalnie i na czas. Wybieramy tylko dobre i sprawdzone produkty, których jakość potwierdzają certyfikaty uzyskane z badań laboratoryjnych.

null

OKRĘGOWA STACJA DIAGNOSTYCZNA

U nas jesteś w stanie zrobić również przegląd swojego auta. Wykwalifikowani diagnostycy z wieloletnim doświadczeniem przeprowadzą profesjonalnie przegląd pojazdu. Charakteryzuje nasz wysoki standard oferowanych usług.

DO KAŻDEGO PRZEGLĄDU MYCIE AUTA GRATIS!

null

MYJNIA BEZDOTYKOWA SAMOOBSŁUGOWA

W naszym posiadaniu znajdują się niezawodne myjnie bezdotykowe firm BKF Myjnie oraz EuroEkol. Stosujemy wyłącznie chemię w płynie, która zachowuje doskonałą jakość mycia, a dodatkowo dzięki brakowi fosforanów jest bardziej ekologiczna i w pełni bezpieczna dla Twojej karoserii.

Czy chciałbyś się czegoś dowiedzieć?

Nasi konsultanci czekają na Twoją wiadomość, napisz i otrzymaj odpowiedź za kilka minut!

Najnowsze wpisy

💏💏Gratulujemy zwycięzcom konkursu!💏💏
✅Pobyt w hotelu HOTEL ROBERT'S PORT
✅Bilety do kina "Planeta Singli 3"
ℹ️Główna nagroda padła na stacji paliw w Grzegorzewie!
⚠️GRATULUJEMY PANU KAMILOWI⚠️ Jak i pozostałym zwycięzcom! 😍
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

😍Wszystkim Zakochanym życzymy w tym dniu dużo uśmiechu i radości!
😍Aby ten dzień był dla Was wyjątkowy!
😍 Najpiękniejsze życzenia walentynkowe składa firma AXAN!

✅P.S.Już jutro wyniki konkursu Walentynkowego !
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

▶️Oferujemy:
⚫sprzedaż zbiorników gazowych naziemnych i podziemnych o kubaturze 2700l, oferujemy także inne pojemności zbiornika 4850l, 6400l, 9200l,✌️
www.axangaz.pl
▶️Telefon 732 999 000
▶️email: infolinia@axan.pl
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

‼️‼️ZAINSTALUJ APLIKACJĘ Stocard‼️‼️
▶️APLIKACJA! NOWOŚĆ! WYGODA!◀️
‼️⚠️Stocard — AXAN⚠️‼️
✅Kartę można zapisywać w aplikacji bardzo łatwo – wystarczy wyszukać AXAN i zeskanować kod kreskowy aparatem w smartfonie. Do każdej z kary można dopisać notatki i dodać zdjęcia posiadanego egzemplarza.
ℹ️Aplikacja nie wymaga rejestracji i działa offline, ale można synchronizować swoje karty lojalnościowe z chmurą po założeniu konta.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

PRACA

Jesteś zainteresowany pracą w szybko rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją na rynku? Zobacz oferty pracy, czekamy na Twoją aplikację!

0
STACJE PALIW
0
MYJNIE BEZDOTYKOWE
0
STACJE DIAGNOSTYCZNE
0
KART LOJALNOŚCIOWYCH