Najwyższa jakość paliw płynnych i gazu

Charakteryzujemy się wysoką jakością sprzedawanych paliw oraz gazu LPG. Potwierdzają to certyfikaty przeprowadzane przez renomowane laboratoria w Polsce.

null

POLSKA SIEĆ STACJI PALIW

Zatankuj u nas, a poczujesz różnicę w przejechanych kilometrach. Nasze paliwo charakteryzuje się wysoką jakością, co potwierdzają certyfikaty dostępne na stronie.

IREAST

Laboratorium Badawcze Ireast Sp. z o.o. specjalizuje się głównie w badaniach gazów, paliw ciekłych oraz innych produktów naftowych. Kompetencje Laboratorium zostały potwierdzone przez niezależną instytucję akredytującą – Polskie Centrum Akredytacji (PCA).

Zrób sobie przerwę w podróży!

Jeszcze więcej za jeszcze mniej…

Zapraszamy na nasze stacje Axan –  zawsze świeżo mielona kawa z ziaren. Doskonała proporcja składników dodaje niezwykłego i wyjątkowego aromatu. Spróbuj przy najbliższej okazji.
W naszej ofercie znajduje się również kawa Costa! Pozwól zabrać się w pachnącą aromatem kawy podróż, która pozwoli Ci zrozumieć, dlaczego kawy Costa są tak wyjątkowe…

Asortyment gastronomiczny!

Szybko, tanio, smacznie…

Zasmakuj pysznych hot-dogów, przygotowywanych z najświeższych artykułów spożywczych! Nasza oferta gastronomiczna jest rozbudowana, dzięki czemu zjesz u nas takie dania jak hot-dogi, hamburgery, zapiekanki, kanapki, crossainty i wiele innych pyszności…

Oferta dotyczy wybranych stacji paliw…

Jakość jest dla nas najważniejsza!

Najważniejsza jest dla nas jakość i zadowolenie Klienta!

Liczba naszych Klientów rośnie w błyskawicznym tempie, co jest dowodem na to, iż paliwa sprzedawane w naszej sieci stacji paliw dostarczane przez takie koncerny jak PKN Orlen, Total, Lukoil, Unico są najwyższej jakości.
Posiadamy własne programy rabatowe, wynika to z analizy potrzeb naszych Klientów oraz z dużej dynamiki rozwoju firmy.

Logistyka w naszej firmie!

Partnerstwo jest naszą mocną stroną…

Dział logistyki stara się, aby towar dowożony do Klienta, dostarczany był profesjonalnie i na czas. Wybieramy tylko dobre i sprawdzone produkty, których jakość potwierdzają certyfikaty uzyskane z badań laboratoryjnych.

null

OKRĘGOWA STACJA DIAGNOSTYCZNA

U nas jesteś w stanie zrobić również przegląd swojego auta. Wykwalifikowani diagnostycy z wieloletnim doświadczeniem przeprowadzą profesjonalnie przegląd pojazdu. Charakteryzuje nasz wysoki standard oferowanych usług.

DO KAŻDEGO PRZEGLĄDU MYCIE AUTA GRATIS!

null

MYJNIA BEZDOTYKOWA SAMOOBSŁUGOWA

W naszym posiadaniu znajdują się niezawodne myjnie bezdotykowe firm BKF Myjnie oraz EuroEkol. Stosujemy wyłącznie chemię w płynie, która zachowuje doskonałą jakość mycia, a dodatkowo dzięki brakowi fosforanów jest bardziej ekologiczna i w pełni bezpieczna dla Twojej karoserii.

Czy chciałbyś się czegoś dowiedzieć?

Nasi konsultanci czekają na Twoją wiadomość, napisz i otrzymaj odpowiedź za kilka minut!

Najnowsze wpisy

Przedstawiamy poniżej średnie ceny paliw w Polsce!

Według ekspertów dalszy spadek cen jest nieunikniony z powodu pandemii koronawirusa. Wirus ten ogranicza popyt na paliwa i powoduje brak porozumienia między największymi producentami paliw w kwestii ograniczenia wydobycia ropy naftowej.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

Ze względu na obecną sytuację w kraju związaną z wirusem COVID-19 prosimy wszystkich naszych Klientów będących na stacji paliw o zachowanie odpowiedniej odległości - min. 1m od Klientów oraz Pracowników. ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

Zobacz jakie produkty promocyjne znajdziesz na naszych stacjach paliw w marcu! 🙂

axan.pl/promocje/
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

⚠️UWAGA

Myjnia bezdotykowa w Węgrowie przy ul. Przemysłowej 9B już otwarta❗️

Zapraszamy wszystkich Klientów do korzystania z wysokiego ciśnienia i umycia swoich pojazdów!

Zobacz, gdzie jeszcze znajdziesz nasze myjnie bezdotykowe - axan.pl/myjnie-bezdotykowe/
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

Miło nam poinformować że 29 Marca 2020 na Torze w Ludwinowie oraz na ulicy Przemysłowej w Węgrowie zostanie rozegrana kolejna a zarazem pierwszą w tym roku runda Samochodowych Mistrzostw Węgrowa. Impreza podczas której kierowcy mogą w bezpiecznych warunkach sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia pojazdu oraz wziąć udział w zdrowej rywalizacji sportowej. Po raz kolejny zostajemy partnerem wydarzenia oraz fundatorem nagród dla najszybszych zawodników. Na stacji benzynowej przy ulicy Przemysłowej gdzie zostanie przeprowadzony wieczorny powerstage zlokalizowany będzie park serwisowy oraz strefa kibica. Zapraszamy serdecznie.

Do zobaczenia 29 marca!

Samochodowe Mistrzostwa Węgrowa I Runda
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

PRACA

Jesteś zainteresowany pracą w szybko rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją na rynku? Zobacz oferty pracy, czekamy na Twoją aplikację!

0
STACJE PALIW
0
MYJNIE BEZDOTYKOWE
0
STACJE DIAGNOSTYCZNE
0
KART LOJALNOŚCIOWYCH