Kartę Stałego Klienta należy odebrać na najbliższej stacji paliw. Po odebraniu Karty, należy uzupełnić formularz, wpisując poprawne dane lub poprosić Sprzedawcę o rejestrację.
Karta Lojalnościowa aktywowana zostanie do 24 godzin od chwili jej rejestracji lub w kolejny dzień roboczy.
Imię*:
Nazwisko*:
Miejscowość / Adres*:
Płeć*:
Adres e-mail*:
Numer telefonu*:
Numer karty*:
Odbiór na stacji*:
Data urodzenia:

Rodzaj karty*:

Drogi Kliencie, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety! (opcjonalnie)

Co Ci się podoba na naszych stacjach?

Co Ci się nie podoba na naszych stacjach?

Co byś zmienił/a na naszych stacjach?


* - Pola obowiązkowe


Zgody marketingowe

1. Zgoda na wykorzystywanie przez AXAN RETAIL Sp. z o. o. Sp. k. Adresów e-mail lub numerów telefonów w celach obsługowych. Po wyrażeniu tej zgody będą przesyłane na adresy e-mail lub numery telefonów, wszelkie informacje i zawiadomienia związane z usługami świadczonymi przez AXAN RETAIL Sp. z o. o. Sp. k. np.: o zmianach regulaminów, odpowiedzi na złożone reklamacje.
Zgoda dotyczy adresów e-mail i numerów telefonów z których korzysta Klient, które zostały nam podane dotychczas i w przyszłości.


2. Zgoda na kontakt telefoniczny udostępniony dla AXAN RETAIL Sp. z o. o. Sp. k. w celu przedstawienia oferty handlowej.3. Zgoda na przesyłanie informacji handlowych dotyczących AXAN RETAIL Sp. z o. o. Sp. k. środkami komunikacji elektronicznej. Wyrażona zgoda pozwoli nam przesyłać e-mailem, SMS-em, MMS-em, informacje o naszych produktach i usługach oraz odnoszących się do nich promocjach. Informacje będą wysyłane na adresy e-mail lub numery telefonów na podstawie zawartych oświadczeń, umów handlowych, porozumień itp. które zostały nam podane, dotychczas i w przyszłości.4. Zgoda na używanie przez AXAN RETAIL Sp. z o. o. Sp. k. automatycznych systemów wywołujących w celach marketingowych. Jeśli wyrażasz tę zgodę, będziemy mogli przesyłać automatycznie odtwarzane informacje o promocjach, nowych ofertach lub atrakcyjnych konkursach. Zgoda dotyczy adresów e-mail lub numerów telefonów, z których korzysta Klient na podstawie zawartych oświadczeń, umów handlowych, porozumień itp. które zostały nam podane, dotychczas i w przyszłości.5. Zgoda na wykorzystanie danych o lokalizacji w celu świadczenia usług o wartości wzbogaconej. Po wyrażeniu tej zgody, będziemy mogli świadczyć usługi, do których niezbędne jest wykorzystanie informacji o miejscu w których aktualnie znajdują się użytkownicy np. informacje o najbliższym oddziale firmy AXAN RETAIL Sp. z o. o. Sp. k.